Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamise investeeringutoetus 2021a

KUNA TOIMUB TAOTLUSVOOR?

-PRIA info kohaselt toimub taotlusvoor 17.-31.märtsini 2021

KES SAAVAD TAOTLEDA?

- Maapiirkonda investeeringut teha soovivad ettevõtted, kes on vähemalt 2 a tegutsenud (ületanud kahel eelmisel aastal 4000 EUR käibe).

TOETUSE SUURUS?

Toetuse suurus taotleja kohta on kuni 150 000 EUR

Toetusmäär: 40%

MILLEKS SAAB TOETUST KASUTADA?

- ehituseks, renoveerimiseks

- uue masina või seadme soetuseks. Selles taotlusvoorus võimalik taotleda nii statsionaarse kui mobiilse masina, seadme või muu vajaliku sisseseade ostmine ja paigaldamine. Varasemaga võrreldes on abikõlblik ka liikurmasina ostmisega seotud kulu. Liikurmasin võib olla näiteks tõstuk vmt (traktor ei ole abiklõlbulik).

- päikesepargi rajamiseks

- rändkaupluse soetamiseks 

Allikas: https://www.pria.ee/toetused/maapiirkonnas-majandustegevuse-mitmekesistamise-investeeringutoetus-2021

KÜSI ENDA PROJEKTILE EELHINNANG / VÕTA ÜHENDUST

Et taotlemine oleks võimalikult riskivaba, on mõistlik eelhinnata enda projekti vastavust hindamiskriteeriumitele. Pakume eelhinnangu koostamist tasuta. Saatke teade (või helistage tel. 555 88255).

NB! Kuna taotluse ettevalmistamine võtab aega, tasub sellega tegelema hakata võimalikult vara. Investeeringutoetuse kasutamisel näiteks ehituseks on taotluse raames vajalik esitada ehituse põhiprojekt, ehitusluba, hinnapakkumised jm dokumendid. Taotlusvoor on avatud ainult kaks nädalat, mis tähendab, et taotluse ettevalmistamine peab algama võimalikult vara. 

Thanks! Message sent.